Vítání léta v Dolanech

(9.6. 2008)

Dolany vítaly léto se vší parádou

druzstvavyhodnoceni

Fotbalové EURO 2008 bylo zahájeno se vší parádou i v Dolanech u Jaroměře. Na místním sportovišti fanoušci společně sledovali zahajovací duel Mistrovství Evropy Švýcarsko - Česká republika i další zápas Portugalsko - Turecko. Klubovna byla zcela zaplněná, atmosféra byla parádní, fandili všichni. Jeden z tahounů dolanské tělovýchovy Jirka Podolník, ale přál Švýcarům. „Nedivte se, mám na ně vsazeno v naší tipovací soutěži,“ soutezsmál se během televizního přenosu. Veřejnost EURO sledovala v rámci tradičního Vítání léta v Dolanech, které bylo zahájeno už ráno turnajem fotbalových veteránů nad 35 let O pohár TJmladej Dolany. Poprvé v historii se v rámci turnaje představily dva domácí týmy - Dolany a Čáslavky. Zvítězila Česká Skalice před Červeným Kostelcem a Novým Bydžovem. V rámci Vítání léta v Dolanech se konaly také dětské soutěže, dárek přitom dostali všichni soutěžící. „Chtěli bychom poděkovat dolanské tělovýchově za perfektní organizaci akce, moc se nám to líbilo,“ pochvaloval si šéftrenér Čáslavek - Jirka EURO Beran.